Autor: Witold Rychłowski

Praktyk, zajmujący się negocjacjami i mediacjami od 1995 roku. Pracuje jako trener, instruktor i konsultant. Uczestniczy w procesach negocjacyjnych i mediacyjnych. Współpracuje zarówno z organizacjami i firmami, jak i z indywidualnymi osobami. Wykładowca akademicki. Autor i tłumacz książek dotyczących pracy z konfliktem. Tworzy autorskie programy wspierające zastosowanie uważności w radzeniu sobie w wymagających sytuacjach. Praktykuje i popularyzuje Kyudo, tradycyjne łucznictwo japońskie.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak wynegocjować sobie podwyżkę

Negocjacje to nic innego jak rozmowy na ważny temat, który może być dla jednej lub obu stron niewygodny. Dlatego często się ich boimy, stresujemy w trakcie, i mamy do siebie pretensje, gdy nie kończą się po naszej myśli. Uważność staje się potężnym atutem w tym procesie, bo pozwala świadomie się przygotować, być przy sobie w trakcie, i chronić przed ryzykiem to, co dla nas cenne.
 

Czytaj więcej

Uważne negocjacje

O uważności napisano już wszystko. Tylko nie wszystko zostało przez wszystkich przeczytane. A jeśli nawet zostało przeczytane, to nie wszyscy potrafią tę wiedzę wykorzystać.

Czytaj więcej