Mindfulness Charaktery

To czasopismo skierowane do osób zainteresowanych psychologią, które chcą zgłębić temat Mindfulness i dzięki uważnej obecności zapraszają do swojego świata wdzięczność i akceptację.

 

Magazyn tworzony jest przez praktyków uważności, trenerów MBSR, psychologów i terapeutów.

Uważność uczy jak słuchać i rozumieć siebie – swoje myśli, emocje i uczucia, przez co łatwiej będzie Ci zrozumieć Twoje zachowania i sposoby postępowania w określonych sytuacjach.

Jeśli chcesz poznać korzyści, jakie przynosi świadome i uważne bycie tu i teraz, bez osądzania, pozwól zabrać się w przestrzenie Mindfulness.

Mindfulness Charaktery to lektura dla Ciebie jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dzięki uważności zmniejszyć stres w swoim życiu, zbliżyć się do swojego dobrostanu i wewnętrznej harmonii.

Dlaczego warto

 
 

Zobaczysz na przykładach, jak dzięki praktyce uważności radzić sobie z wyzwaniami w życiu zawodowym i prywatnym.

 
 

Poznasz procesy, które pozwolą ci zwiększać elastyczność psychiczną i wpływać na wewnętrzny dobrostan.

 
 

Dowiesz się, jak redukować napięcia w swoim życiu i nauczyć się odpoczywać w zgodzie ze swoimi potrzebami.

 
 

Nauczysz się, jak z większą empatią i akceptacją budować relacje ze sobą i innymi..

 
 

Zgłębisz elementy uważnej obecności, dzięki którym możliwe jest budowanie i rozwijanie codziennej praktyki mindfulness.

 
 

Dzięki materiałom tworzonym przez praktyków zainspirujesz się, jak wprowadzać i pielęgnować podejście uważności we wszystkich obszarach swojego życia.

Nasi autorzy

Stałe działy

Uważność na świat

 

Czym jest uważne życie i czy może ono stać się twoim codziennym wyborem? Znajdziesz tutaj teksty przygotowane z myślą o tych, którzy są na początku drogi mindfulness , a także tych, którzy praktykują świadomą, nieoceniającą i skierowaną na bieżącą chwilę obecność.

Uważność w relacjach

 

Jakie korzyści wnosi do relacji uważne bycie tu i teraz? Jak dzięki uważności zwiększyć empatię i zmienić na lepsze komunikację w relacjach. Dzięki tekstom praktyków uważności i współczucia zrozumiesz, jak zmienić jakość więzi, które tworzysz ze sobą i innymi.

Uważność na naturę

 

Co dla współczesnego człowieka oznacza bycie częścią przyrody? Co może dać nam uważna obserwacja natury? Jak dzięki niej możemy zainspirować się do obdarzania szacunkiem i troską siebie nawzajem i nasze naturalne otoczenie?

Uważne wsparcie

 

Jak Mindfulness może wspierać nas w trudnych momentach w życiu zawodowym i prywatnym? Dowiesz się, w jaki sposób uważność pomaga podjąć trudne decyzje i obdarzyć współczuciem siebie i innych.

Kwestionariusz praktyka

 

Poznasz sylwetki osób, które cenią i praktykują Mindfulness. Zainspirujesz się, w jaki sposób możesz włączać praktykę uważności do swojego życia.

Sprzedaż produktu została zakończona

Jeśli interesują Cię inne produkty z podobnej tematyki, zadzwoń +48 616 683 178, albo napisz tutaj.

Patronat