Wakacje w duchu mindfulness

Uważność na świat

Nadchodzi lato – czas, który wyjątkowo sprzyja delektowaniu się wolnością podczas krótszych i dłuższych wyjazdów. Zmiana otoczenia, szczególnie podczas urlopu, pozwala na odnalezienie czasu i często także na wzrost chęci do samorozwoju. Warto ten okres spędzić na odpoczynku w wyjątkowych okolicznościach. Co roku pojawiają się nowe możliwości i inicjatywy związane z mindfulness. Poniżej przedstawiamy propozycje szczególnie polecanych przez nas wydarzeń.

Festiwal Wibracje 26–30 lipca 2023

Jednym z wyjątkowych wydarzeń, którego świadkami możemy być po raz kolejny, jest zapoczątkowany w 2017 r. Festiwal Wibracje. To pięciodniowe wydarzenie, odbywające się w malowniczej scenerii przyrody w Giżach koło Olecka, pozwala odbyć wewnętrzną podróż przez praktykę świadomości i uważności. Jednocześnie łączy w sobie wiele cech: zarówno festiwalu czy warsztatów, jak i inspirujących spotkań i konferencji. W programie znajdziemy ponad dwieście godzin wykładów i warsztatów, poruszających tematykę m.in. psychologiczną, zdrowia holistycznego, medycyny niekonwencjonalnej, rozwoju świadomości, pracy z ciałem. Obszary tematyczne są naprawdę zróżnicowane, co sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. 
Koncerty odbywające się pod gołym niebem pomagają zbudować atmosferę radości i czerpania przyjemności ze stworzonego poczucia wspólnoty wraz z innymi uczestnikami. A będzie czekać na nas dużo muzyki, jogi i jedzenia! Wśród prelegentów znajdą się m.in. Natalia de Barbaro, Grzegorz Pawłowski, Piotr Matejuk, Ya’Acov i Susannah Darling Khan, i wiele innych cudownych osób, sprawiających, że Festiwal Wibracje jest miejscem tak otwartym i jednocześnie niezależnym. Miejscem wręcz magicznym.

Wydarzenie podzielono na cztery strefy: 

POLECAMY

  • Strefę Ciała, Ruchu, Umysłu, Konopi, Grzyba –...

Pozostałe 80% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI