Aleksander Pruziński

Kwestionariusz praktyka

Na stronach Kwestionariusza Praktyka poznajemy osoby, które cenią i praktykują mindfulness. Swoje ścieżki zawodowe prowadzą w różnych kierunkach i ku rozmaitym celom, zawsze jednak przy wsparciu uważności.

1 Kim jesteś, czym zajmujesz się zawodowo, gdzie mieszkasz, od kiedy praktykujesz mindfulness?

Jestem mężem i szczęśliwym ojcem dwójki dzieci. Pochodzę z Krakowa, ale większość swojego życia spędziłem w Warszawie. Jestem partnerem w Deloitte Digital i odkąd pamiętam fascynowała mnie technologia, szczególnie sposób, w jaki może nam ułatwiać pracę i naukę. W Deloitte wspieram również inicjatywy z obszaru Diversity & Inclusion. Mieszkam na warszawskim Grochowie w mieszkaniu z ogródkiem i widokiem na zieleń. Mindfulness praktykuję od marca 2020 r.

Aleksander Pruziński

 2 Jak odkryłeś mindfulness?

W Deloitte zgłoszono mnie do programu rozwoju przywództwa – Advanced Leadership Program for Top Talents – organizowanego przez Center for Leadership. Poranne aktywności przed zajęciami prowadziła Zuza Ziomecka, więc każdy dzień zaczynaliśmy ćwiczeniami z mindfulness. Zuza zaprosiła też chętne osoby do uczestnictwa w grupie, która regularnie spotykała się poza programem i praktykowała. Skorzystałem z tej okazji.

3 Jak wygląda Twoja praktyka?

Nie będę ukrywał, że regularność praktyki jest dla mnie wyzwaniem. Jestem tego świadomy, więc staram się wykorzystywać krótkie momenty na zatrzymanie się i sprawdzenie, co dzieje się z moim...

Pozostałe 80% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI